Previous slide
Next slide

GDY MNIE ODNAJDZIESZ

książka papierowa, edycja sygnowana

Autor: Damian Zwardoń

Typ okładki: twarda z wytłoczonymi detalami

Wydawca: FEGUERA

Język: Polski (PL)

Wymiary: 140 x 210 mm

ISBN: 978-83-962735-3-6

Ilość stron: 192

Publikacja: 9 października 2022

Edycja: ilustrowana 

Nakład wyprzedany:

67.00 zł

OPIS

Damian Zwardoń, autor doskonale przyjętej przez czytelników książki pt. „Nadejdzie ten czas”, wzywa do zastanowienia się nad swoim życiem. Z właściwym sobie wdziękiem autor przedstawia drogę do szczęścia, sukcesów i spełnienia, prezentując zasady, dzięki którym zmienisz swoje życie na lepsze. Książka będąca czymś znacznie więcej niż zbiorem dobrych rad i pomysłów – autor dzieli się swoimi przeżyciami, zabawnymi anegdotkami i siłą własnej niezależności. To przede wszystkim autentyczna i wielowymiarowa lektura, którą pokochały już tysiące czytelników na całym świecie. 

Książka w twardej oprawie w edycji z ilustracjami. 

Książka dostępna z imienną dedykacją autora – Damiana Zwardonia! Podczas zamawiania dedykacji w UWAGACH DO ZAMÓWIENIA należy podać wyłącznie imię osoby obdarowanej. W przeciwnym razie wyślemy egzemplarz bez dedykacji.

Ta książka poprzez analizę, naukę i praktykowanie zawartych w  niej ćwiczeń, pozwala odzyskać kontrolę nad własnym życiem oraz uporządkować tryb postępowania. 

 • poznasz zasadę wzięcia 100% odpowiedzialności za swoje życie
 • wyznaczysz odpowiednią ścieżkę kariery i życia prywatnego.
 • uporządkujesz swoje finanse
 • zaczniesz się realizować
 • poznasz sposób na wyrzucenie z życia toksycznych ludzi
 • odzyskasz kontrolę nad stanem psychicznym
 • pozbędziesz się widma przeszłości
 • przywrócisz równowagę emocjonalną
 • opuścisz strach przed powtórnym zakochaniem

Ta książka przeznaczona jest dla Ciebie jeśli czujesz, że:

 • codzienność Cię przytłacza.
 • Twój związek właśnie się rozpadł i potrzebujesz wszystko uporządkować.
 • Popełniasz błędy, w których nie potrafisz odnaleźć gotowego rozwiązania.
 • Nie radzisz sobie finansowo.
 • Czujesz wobec siebie presję i przeciążenie.
 • Twój czas nie jest zorganizowany.
 • Masz do siebie pretensje.
 • Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne upadają.

 

O AUTORZE

Damian Zwardoń – autor urodził się 31 października 1993 roku w Mikołowie. Ukończył studia na kierunku reżyseria filmowo-teatralna. Karierę rozpoczął w 2014 roku, produkując i reżyserując projekty filmowe. W 2015 roku wyreżyserował ”Wyznania Piekarza” – swój pierwszy krótkometrażowy film fabularny. Inwestor i właściciel przedsiębiorstwa medialnego Feguera. Autor doskonale przyjętej przez czytelników książki pt. ”Nadejdzie ten czas”. Pracuje również jako pisarz, scenarzysta. Jego twórczość pokochały już dziesiątki tysięcy odbiorców na całym świecie. 

RECENZJE

Jula_wojcik_
Jula_wojcik_
recenzja z portalu lubimy czytać
Czytaj więcej
Pierwsza książka Damiana "Nadejdzie ten czas", była definitywnie dla osób, które potrzebowały "bohatera", który podniesie ich na duchu. Była ona na temat złamanego serca. Tutaj wprowadzono również elementy nie tylko miłosne, ale i w kwestii zawodowej jak i duchowej. Przytoczono ćwiczenia, które są ważnym elementem jak i by stały się nawykiem. Przypomina mi to trochę książkę Dr. Joseph'a Murphy'ego, który mówi o potędze podświadomości, przytaczając fragmenty z Biblii plus ćwiczenia. Tutaj autor przytacza swoje życiowe momenty, którymi dzieli się z tysiącami ludźmi. Za co podziwiam. Za odwagę. Książka przedstawia okres czasowy jakim mniej więcej jest rok? Przeszłam ten rok w ciągu kilku godzin i pierwsza myśl: kurde, miałam podobnie. Nie jestem jedyna, która miała wzloty i upadki. A ludzie w dzisiejszym świecie lubią nie czuć się samotni na każdej płaszczyźnie. Opisy są mega wyolbrzymione, parafrazy itd, - to działa na wyobraźnię. Teraz też rozumiem znaczenie okładki. W momencie gdy jedzie do V i ona mówi, że to koniec - mam ochotę ją udusić, ale to moje przemyślenia. Natomiast gdy wsiada do auta by wrócić do domu i słucha Billie - No Time To die, zobaczyłam siebie. I ta książka miała za zadanie znów mnie obudzić, a nawet kolokwialnie mówiąc dać w twarz. Ponownie. Polecam każdemu kto chce zacząć na nowo żyć.
cyjanek_potasu
cyjanek_potasu
recenzja z portalu lubimy czytać
Czytaj więcej
Książka niesamowita. Czytając chcesz, aby się tak szybko nie kończyła. Przeczytana jednym tchem. Widać dużą różnicę (na plus) w porównaniu do pierwszej części. Nie zliczę wylanych łez przy wzruszających momentach - głownie dlatego, że strasznie utożsamiam się z tym, co w niej zawarte. Niespotykane uczucie, gdy czytasz książkę i odnosisz wrażenie, jakby autor opisywał twoje życie... Polecam każdej osobie, która pogubiła się w życiu. Jeśli stoisz na rozdrożu i nie wiesz jaką ścieżkę obrać, jeśli jesteś w "martwym punkcie swojego życia", jeśli w twoim życiu (i głowie) panuje chaos - sięgnij po książkę 😉
Marysia
Marysia
recenzja z portalu lubimy czytać
Czytaj więcej
Książka jest niesamowita, bardzo dużo można z niej wyciągnąć. Jeśli jesteś gotów zawalczyć o siebie, to z czystym sumieniem polecam. 😊
Poprzedni
Następny

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też