NAUCZ SIĘ SKUTECZNIE SAMOREALIZOWAĆ

Zamknij swoją przeszłość, zostaw za sobą widmo byłych partnerów i partnerek, uporządkuj relacje, odnajdź spokój i zacznij się realizować i spełniać. Zbuduj szczęśliwe i uporządkowane życie.

Kiedyś walczyłem tak, jak Ty dzisiaj
i teraz mogę Ci w tym pomóc.

Znasz to uczucie, gdy wydaje Ci się, że nikt dookoła cię nie rozumie? Na własnej skórze przekonałem się, że w chwilach załamania i beznadziei musisz liczyć tylko na siebie. Kiepska praca, fatalny związek, brak pomysłu na siebie... Przez wiele lat żyłem w stanie zawieszenia, który doprowadził mnie do problemów z chorobą tarczycy, złym odżywianiem, niepokojem i kiepskim egzystowaniem.

Bardzo długo zajęło mi zrozumienie, że nikt za mnie niczego nie zmieni, że tylko ja biorę za swoje życie 100% odpowiedzialność. I właśnie wtedy zacząłem się uczyć. Wkroczyłem na świadomą ścieżkę samorealizacji i rozwoju, która stała się transformacją dla wszystkich moich życiowych dokonań. Poświęciłem lata na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia, które pozwolą mi do porządku poukładać życie.

Moja ciężka praca i wiara pozwoliły mi zmienić życie od podstaw. Teraz z radością i pasją przekazuję całą wiedzę. Pomagam wszystkim zagubionym odnaleźć siebie, pozbyć się ciążącej przeszłości i blokad, które nie pozwalają pójść naprzód. Z sukcesem pomagam pozbyć się widma swoich byłych, uzdrowić relacje, odnaleźć cel i świetnie się realizować.


Powody, dla których nie potrafisz pójść naprzód

Żyjesz na automacie sterowanym przez innych

Kiedyś było w Tobie więcej wiary i pewności siebie? Z biegiem czasu Twoje życie zaczęły wypełniać przykre doświadczenia i toksyczne osoby, które odciskają piętno na Twoim samopoczuciu? Masz poczucie, że stoisz w miejscu i nie wiesz co dalej? Ktoś odbiera Tobie kontrolę nad własnym życiem?

Możesz powrócić i odzyskać siebie

Z biegiem czasu wrastamy w zakorzenione przez innych opinie. Nie widzimy w sobie wartości i nie potrafimy jej docenić. Tracimy szacunek do samych siebie i to prowadzi nas do życia, którego nigdy nie chcieliśmy. Trafiamy na osoby, które obiecały nam miłość, wsparcie i zaufanie, a ostatecznie zaoferowały jedynie ból i kłamstwa. Chcę Ci jednak powiedzieć, że wciąż masz szansę to wszystko zmienić, tak jak ja kiedyś.


Twój czas na zmianę jest właśnie teraz

Nie możesz pozwolić na to, by inni meblowali Tobie życie. Trwać w relacjach, które powodują twoją frustrację, złość, a nawet łzy. Nikt nie odda Ci straconego czasu. Tylko ty decydujesz jaką drogą pójdziesz. Jesteś kimś doskonałym, bardziej niż sądzisz i potrzebujesz jedynie odpowiedniej wiedzy i wiary, by odzyskać wewnętrzną radość, czuć się dobrze, spełniać, kochać i się samorealizować. Pomogę Ci w tym.

"Damian pomógł mi przejść przez najtrudniejszy czas budując moją pewność siebie do podjęcia decyzji, które odwlekałam w czasie. Dzięki pracy z nim opuściłam toksycznego partnera, dostrzegłam swoją wartość jako kobieta i matka oraz zaczęłam się spełniać i realizować, na co nigdy nie miałam odwagi. Po 9 latach stania w miejscu nareszcie ruszyłam do przodu i jestem za to ogromnie wdzięczna. Polecam każdemu z głębi serca.

Joanna Hyś

Przygotowałem kurs, który nauczy Cię mojej sprawdzonej formuły, wiedzy i doświadczenia

''SZTUKA SAMOREALIZACJI'' to mój obszerny kurs online, gdzie szczegółowo i precyzyjnie opowiadam o strategii życiowej i dzielę się praktyczną wiedzą. Poznaj metody budowania zdrowych i wartościowych relacji, badaj swoje problemy i rozwiązuj je. Zorganizuj swoje życie, zarządzaj czasem, realizuj się i spełniaj. Wykorzystaj swoje talenty i wywieraj wpływ tam, gdzie jesteś. Przywróć wiarę w siebie i odzyskaj wewnętrzy spokój. 

Jaki wpływ będzie miał na Ciebie mój kurs?

Przed podejściem do pracy przy kursie

Nie potrafisz odciąć się od toksycznych ludzi, którzy powodują w Twoim życiu falę przykrości.
Trwasz w związku pełnym braku zaufania i kłamstw. Twój partner lub partnerka nie pielęgnują wspólnej relacji, nie chcą rozmawiać i czujesz się ofiarą.

Nie wierzysz w siebie, w swoją wartość i założenie, że czeka na Ciebie jeszcze coś dobrego. Zmagasz się z poczuciem winy, samokrytyką i niezdrowym stylem życia.
Overthinking zakrząta twoją głowę. Wciąż myślisz o wszystkim i nie potrafisz skupić się na sobie. Stres powoduje twoje zakłopotanie, zmęczenie i nieustanne zamartwianie się.
Nie potrafisz znaleźć pomysłu na siebie. Nie wiesz jak się realizować i spełniać. Wciąż zastanawiasz się dlaczego inni mają lepiej, kiedy ty ciągle stoisz w miejscu.

Po ukończeniu tego kursu

Nauczysz się wyznaczać granice i mówisz twarde NIE wszystkim, którzy chcą Cię sobie podporządkować.
Potrafisz argumentować swoje potrzeby w stosunku do swojego partnera lub partnerki. Pokazujesz swoją siłę i nie dajesz drugiej stronie władzy nad sobą. Decydujesz czy to ktoś kogo chcesz mieć w swoim życiu lub nie.
Wierzysz, że potrafisz dokonać tego, co Ci w sercu gra i robisz to. Stajesz się dla siebie nauczycielem, nie krytykiem. Budujesz swoją pewność siebie, organizację i potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem.
Potrafisz skupić się na sobie i żadne czynniki z zewnątrz nie są w stanie odwrócić Twojej uwagi. Stajesz się osobą odprężoną, kontrolującą stres i wykorzystującą go do wyjścia ze strefy komfortu. 
Jesteś osobą zorganizowaną, która wyznacza cele i konsekwentnie je realizuje. Uodparniasz się na krytykę i zdanie innych. Skupiasz się na swojej życiowej drodze w uporządkowany sposób.

Co zawiera kurs
SZTUKA SAMOREALIZACJI

moduł 1

TWÓJ NOWY POCZĄTEK

Samorealizacja i pójście naprzód wymaga wiedzy. Niezależnie od tego, czy chcesz zamknąć za sobą pewne sprawy, uporać się z toksycznymi ludźmi, czy zacząć się realizować - aby osiągnąć poprawę i wyraźny sukces najpierw trzeba się wiele nauczyć. Wszystko, co zawarłem w tym module zatytułowanym ''Twój nowy początek'' przyniosło wielką poprawę mnie i ludziom, którzy podjęli ze mną współpracę. 


LEKCJA 1. Poznaj swojego instruktora
Na początku całego kursu opowiadam, w jaki sposób posiadanie kluczowego zestawu wartości może pomóc Ci w ustaleniu jasnych oczekiwań i zachowaniu równowagi.
LEKCJA 2. Współpraca, pomoc i konsultacje
Praca nad samorealizacją wymaga wysiłku, ale empatia jest niezbędna, aby stać się liderem i osiągnąć sukces. Dowiedz się, jak wyglądają niezbędne kroki, aby zaplanować swój konkretny plan działania.
LEKCJA 3. Odzyskaj kontrolę nad własnym życiem.
Odzyskując kontrolę trzeba wziąć za swoje życiowe wybory 100% odpowiedzialność. Dowiedz się, jak opracowywać jasne cele i osiągać wyniki.
LEKCJA 4. Nadaj priorytet temu, co ważne.
W głębi serca wiesz, za czym stoisz — musisz to tylko znaleźć. W tej lekcji zwracam uwagę na małe działania, które możesz podjąć, a które przyczynią się do Twojej sprawy w znaczący sposób.
LEKCJA 5. Zamknij swoją przeszłość i pokonaj Overthinking.
Zamykanie swojej przeszłości motywuje do pracy, ale by ruszyć do przodu ważne jest, aby całkowicie zamknąć ciążące życiowe rozdziały. Dowiedz się jak ostatecznie ruszyć do przodu i pokonać Overthinking.
LEKCJA 6. Pozbądź się widma swoich byłych.
Pozbycie się widma byłych partnerek i partnerów jest ważne, by pójść na przód. Odpuszczenie i zapomnienie jest podstawą, gdy próbujemy uwolnić nasz prawdziwy potencjał.
LEKCJA 7. W obliczu toksycznych rodziców.
Poznaj różne rodzaje granic w obliczu toksycznych rodziców oraz sposoby ich identyfikowania i negocjowania.
LEKCJA 8. Kontrola nad stresem.
Stres jest w życiu nieunikniony, ale to nie znaczy, że nie możesz sobie z nim radzić i wykorzystywać na swoją korzyść. Poznaj zasady, dzięki którym poradzisz sobie z mniejszym i większym stresem. Czas pokonać swoje lęki.

MODUŁ 2

OSIĄGNIJ UPRAGNIONE CELE

Twoje reakcje mają znaczenie w odniesieniu do wszystkich sytuacji, w których bierzesz udział. Lekcje zawarte w module 2 zatytułowanym ''Osiągnij upragnione cele'' pomogą Ci zbudować własną strategię samorealizacyjną, w której obierasz cele i realizujesz je. 


LEKCJA 9. Akcja + Twoja reakcja = wynik.
Naucz się zarządzania swoimi reakcjami w odniesieniu do określonych akcji. W tej lekcji pokazuję Ci, jak lepiej zrozumieć swoje reakcje, które w ostateczności mogą prowadzić do oczekiwanych wyników.
LEKCJA 10. Określenie swojej idei.
W tej lekcji opowiadam, w jaki sposób posiadanie kluczowego zestawu wartości może pomóc w ustaleniu jasnych oczekiwań i zachowaniu równowagi.
LEKCJA 11. Wyznaczanie celów.
Jedna z najważniejszych lekcji, w której omawiam, w jaki sposób możesz wyznaczyć realne cele, korzystając z przeprowadzonych badań, z wykorzystaniem ćwiczenia SMART.
LEKCJA 12. Zrealizuj swoje cele już teraz.
Odkładanie spraw na później rodzi wiele zaniedbań. W tej lekcji przeprowadzam Cię przez różne techniki planowania obowiązków i celów, aby osiągnąć upragniony rezultat w zaplanowanym czasie.
LEKCJA 13. Uodpornij się na krytyków. 
Krytyka jest nieodłącznym elementem wszystkich Twoich działań. W zależności od stopnia osiągnięć będzie ona mniejsza lub większa. W tej lekcji poznasz potrzebne narzędzia do uodpornienia się na krytykę w życiu i Internecie.
LEKCJA 14. Uwierz w siebie i działaj.
Wiem, że wiara w siebie pozwala rozwijać się i spełniać. W tej lekcji przeprowadzam Cię przez jasno ukierunkowany program, który pomoże Tobie odrzucić niewiarę i porzucić zwątpienie.
LEKCJA 15. Jak nie dać się zatrzymać mimo przeciwności losu.
Jak nie dać się zatrzymać mimo wątpliwości i przeciwności losu, które w większości przypadków prowadzą do upadku? W tej lekcji nauczę Cię cierpliwości w odniesieniu do zaplanowanych działań i określonych celów.

ModuŁ 3

RUSZ SIĘ I DO DZIEŁA

Moduł 3 ''Rusz się i do dzieła'' to zbiór lekcji, które pomogą Ci zbudować własną strategię na markę i zarabianie na swoich talentach. Wiedza o zarządzaniu czasem i podejściu do tematu zarabiania to Twoje karty do zorganizowanego i spokojnego życia. 


LEKCJA 16. Podnieś swoją pewność siebie.
Budowanie pewności siebie zachęca do odkrywania różnych punktów widzenia, które są niezbędne do skutecznego działania. Wymaga to znajomości własnych słabych i mocnych stron, słuchania osób wokół Ciebie i rozpoznawania, kiedy nadszedł czas na zmianę.
LEKCJA 17. Zarządzaj swoim czasem.
Łatwo jest zatracić się w czasie i odwieść się od realizacji zaplanowanych rzeczy i planów, ale wyjaśnię Ci dlaczego tak ważne jest zarządzanie swoim czasem, wiedza o nim oraz jak się wokół niego obracać i zarządzać.
LEKCJA 18. Pokonaj trudności finansowe.
W tej lekcji dzielę się z Tobą całym swoim doświadczeniem, jak przetrwać wzloty i upadki życia przedsiębiorcy. Poznaj podstawy filozofii, które były kluczem do jego sukcesu i sposobie radzenia sobie z wątpliwościami.
LEKCJA 19. Zrozum zasadę pustego portfela.
Aby odnieść sukces, musisz zrozumieć zasadę pustego portfela. W tej lekcji pokażę Ci moją sprawdzoną metodę na organizację swojego budżetu i wydatków w odniesieniu do życia osobistego i biznesowego.
LEKCJA 20. Wykorzystaj swój talent do zarabiania.
Na koniec dzielę się z Tobą praktycznymi radami dotyczącymi sprzedaży, w tym jak zrozumieć swój talent w odniesieniu do konsumentów.

Autor kursu jest doświadczonym mentorem i przedsiębiorcą nieustannie rozwijającym swoje kompetencje w zakresie samorealizacji i rozwoju.

Zawarte w kursie lekcje są zbiorem cennej wiedzy i doświadczenia, które pomogą Ci ruszyć przez życie z podniesioną głową.

Kupując kurs, wszystkie lekcje możesz odtwarzać w formie audio i video w dowolnym dla siebie miejscu i czasie.

Kurs jest zbiorem wiedzy i doświadczenia Damiana Zwardonia, które osobiście wdraża w swoje życie.

''Dzięki kursowi Damiana zdobyłam się na odwagę, by zacząć wszystko od nowa. Myśli o byłym, toksycznym partnerze odeszły w zapomnienie. Dziękuję! 

Weronika Sobodzińska


Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

Nie czekasz

Jesteś otwartą osobą  na alternatywne formy samorealizacji i organizacji życiowej.

działasz

Szukasz konkretnej i sprecyzowanej wiedzy, która pomoże Ci pójść naprzód.

osiągasz

Jesteś osobą, dla której liczy się rozwój, ale chcesz to robić lepiej i skuteczniej

To nie jest nudna teoria.

Zyskasz praktyczne umiejętności, które mają przełożenie w Twoim życiu. Oferta promocyjna nie zawiera pakietu konsultacji.

97 % zajętych miejsc

Cena: 1499zł

lub 10 prostych rat 0% po 149,9 ZŁ

Blisko 5 godzin wysokiej jakości nagrań
20 lekcji (łącznie 248 minut)
Gwarantowany 2-letni dostęp
Transkrypcje i materiały pomocnicze
Ćwiczenia
Materiały do pracy
Dostęp z dowolnego urządzenia
Dyplom ukończenia
mastercard
stripe

Mój program zakupiło już ponad 
2 tysiące osób i stale pomaga nowym

Opinie pierwszych kursantów

Wasze opinie dają mi i mojemu zespołowi ogromną satysfakcję i energię do dalszej pracy. Cieszymy się, że w naszych kursach znajdujecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i że spełniamy Wasze oczekiwania dotyczące tego, jak powinien przebiegać rzetelnie przygotowany kurs.

Magda W.

Rok temu natrafiłam na Instagramie na mężczyznę, który swoimi filmami i treściami uczy zaufania, szacunki i wartości. Dzisiaj Damian stał się dla mnie cudotwórcą, który ozdrowił moją relację z partnerem z braku zaangażowania i lenistwa. Po przepracowaniu kursu mogę otwarcie powiedzieć, że to rewelacyjnie przygotowany program, z którego czerpię garściami.

Mateusz Chryc

''Kurs SZTUKA SAMOREALIZACJI przygotowany i poprowadzony przez Damiana Zwardonia spełnił wszystkie moje oczekiwania dotyczące dobrze przygotowanego kursu. Każdy temat przedstawiany w lekcji został wyjaśniony w sposób klarowny i zrozumiały, co szybko pozwoliło mi na podjęcie określonych działań.


Laura Wowra - Białek

Po ukończeniu pierwszego modułu stało się dla mnie jasne ile było we mnie sprzeczności. Dzięki kursowi Damiana zaczęłam nad sobą pracować i już widzę pierwsze efekty. Lekcja 4 o nadaniu priorytetowi, temu, co ważne otworzyła mi oczy na filary bezpieczeństwa życiowego. Wielka rzecz. 

Kim jestem?

Jestem wielozadaniowym mentorem i przedsiębiorcą. Moim motorem napędowym jest mocne stawianie na rozwój wewnętrzny. 

Moje dwie książki pt. ‘’Nadejdzie ten czas’’ i ‘’Gdy mnie odnajdziesz’’ sprzedały się w tysiącach egzemplarzy. Jestem właścicielem przedsiębiorstwa FEGUERA zajmującego się edukacją rozwojową. Mam wizję jak pomagać innym, wytaczać nowe ścieżki i skutecznie to rozwijam. Moim zadaniem jest przywracać wiarę w wewnętrzny głos. Współpracuję z trenerami i psychologami, ale sam nie jestem psychologiem, ani terapeutą. Moja wizytówka brzmi: Damian Zwardoń - mentoring osobisty. Bez żadnych tytułów.


Całą zdobytą wiedzą i doświadczeniem wspomagam  innych w dążeniu do samorealizacji i zadowolenia w konkretny i jasny sposób.

Odwiedź mnie na Instagramie @damianzwardon i Tik-Toku @danzwardon

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę odliczyć koszt zakupu kursu na firmę?

Jak najbardziej, wystarczy przy zamówieniu podać NIP.

Czy mogę kupić kurs na raty?

Tak, można skorzystać z opcji odroczonej płatności. Kupujesz i wybierasz opcję PayPo jako formę płatności. PayPo reguluje rachunek w naszym sklepie. W dniu premiery otrzymujesz dostęp do kursu i masz aż 30 dni, aby zapłacić lub rozłożyć płatność na raty.

Jak dokładnie wygląda kurs?

Wiedza przekazana jest w prosty, przystępny sposób, bez fachowych, branżowych wyrażeń. Kurs ma formę wykładów VIDEO, opowiadań, z licznymi anegdotami, tak aby forma była jak najbardziej przyjemna w odsłuchiwaniu i zrozumiała dla największych laików i osób nieposiadających absolutnie żadnej wiedzy w tym temacie.

Ile trwa jeden odcinek?

Odcinki trwają od kilku, do kilkudziesięciu minut. Bez znaczenia, czy danego dnia masz 5, czy 30 min. czasu, zawsze znajdziesz coś dla siebie, aby nauczyć się nowych rzeczy.

Dla kogo konkretnie jest ten kurs?

Kurs jest dla osób, które w profesjonalny i zorganizowany sposób, chcą uporządkować swoje życie osobiste i podążyć drogą ustalonych i zaplanowanych sukcesów.

Mam już Twoje książki, czy kurs powie mi coś nowego?

Zdecydowanie TAK. Książki są dobrym wstępem do całej pracy i wiedzy zawartej w kursie, ale sam program i jego zawartość znacznie wykracza poza słowo pisane. Tutaj szczegółowo i kompletnie pracujemy nad Twoją samorealizacją, eliminujemy przeszkody i dążymy do silnej równowagi. Ten kurs to dzieło kompletne.

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się ze mną.

Napisz wiadomość na zamowienia@feguera.com

© Copyright Feguera Media Company | Terms & Privacy

×

Koszyk