NADEJDZIE TEN CZAS

audiobook mp3

Wydawca: FEGUERA

Lektor: Damian Zwardoń

Typ: produkt cyfrowy

Czas trwania: 157 min

Język wydania: polski

Język oryginału: polski

Rozmiar: 320mb

Format: MP3

Realizacja dźwięku: Jacek Bywalec

Produkcja: Dobry Sound Production

Data premiery: 17 lipiec 2022

opłać i pobierz

39.00 zł

OPIS

”Nadejdzie ten czas” to audiobook, która odkrywa przed czytelnikiem prawdę o tym, czym różni się relacja od związku i związek od miłości. Przedstawia realny obraz uczuć i emocji, które w sobie nosimy. To nie tylko inteligentne spojrzenie na uroki miłości, ale również portret niezwykłych ludzi niosących radość i wsparcie w chwilach, gdy najbardziej tego potrzebujemy. To przede wszystkim kompendium wiedzy dla wszystkich osób zranionych po rozstaniu. 

ZAWALCZ O SIEBIE

Rozstanie niejednokrotnie zaprowadza nas w ciemne zakamarki braku sensu i chęci życia. Odbiera nam zdolność doświadczania świata, przystając na rezygnację z własnego szczęścia.  Znasz to uczucie, gdy wydaje się, że nikt dookoła zdaje się nas nie rozumieć? Ja, też. Dlatego ten audiobook powstał z potrzeby niesienia Ci pomocy tym, którzy w chwilach załamania najbardziej jej potrzebują. Koniec z brakiem wiary w pozytywne życie. Dosyć ze strachem i przytłaczającą przeszłością. Po wysłuchaniu tego, co mam Ci do powiedzenia, nic już nie będzie takie jak wcześniej.

Damian Zwardoń - autor książki ''Nadejdzie ten czas''

ZBUDUJ NOWĄ WERSJĘ SIEBIE

Słuchając tego audiobooka zdobędziesz informacje o tym, jak sobie poradzić po stracie, po rozstaniu lub rozwodzie.  Nauczysz się jak nie dźwigać bagażu przeszłości i zaczniesz doświadczać piękną teraźniejszość. Poprzez naukę i pracę nad sobą odbędziesz cenne lekcje, które pozwolą Ci nie oglądać się za siebie. Odzyskaj kontrolę nad własnym życiem. 

  • weź za siebie odpowiedzialność

  • odzyskaj kontrolę nad stanem psychicznym

  • pozbądź się widma przeszłości

  • przywróć równowagę emocjonalną

  • odzyskaj wiarę i sens życia

  • opuść strach przed powtórnym zakochaniem

  • zacznij pielęgnować radość życia

RECENZJE

Nikola
Nikola
recenzja z portalu lubimy czytać
Czytaj więcej
Muszę przyznać, że dawno nie czytałam tak dobrej książki, kupiłam ją w jednym z najgorszych momentów w moim życiu.. dzięki niej pomału staje na nogi, w końcu zaczęłam myśleć przede wszystkim o sobie i swoim szczęściu, książka bardzo mnie zmotywowała do zmiany swojego dotychczasowego życia, zaczynam spełniać się zawodowo i po prostu jako kobieta, kochająca siebie i akceptująca siebie. Jeśli coś Wam w życiu doskwiera, zapomnieliście o sobie i swoim szczęściu, nie wiecie w którą stronę pójść.. to ta książka rozwiąże Wasze wątpliwości i zmobilizuje Was do działania przede wszystkim w celu rozwijania siebie i dla swojego szczęścia! Dziękuje Damianowi za stworzenie tej książki oraz za wszystkie rady, które podnoszą na duchu i pomagają wyjść na prostą, z niecierpliwością czekam na kolejną część.
Milena
Milena
recenzja z portalu lubimy czytać
Czytaj więcej
Książka jest rewelacyjna! Mając gorszy okres w życiu otworzyła mi serce i umysł ( No i oczywiście oczy ) na wszystko co się wokół mnie dzieje! Bardzo szybko i przyjemnie się ją czyta. Można się pośmiać jak i uronić łezkę.
Izabela
Izabela
recenzja z portalu lubimy czytać
Czytaj więcej
Jakiś czas temu trafiłam w mediach społeczność na pewna książkę. Przeczytałam jeden darmowy rozdział stwierdziłam, że czemu nie zamówię ją byłam sceptycznie do niej nastawiona choć z drugiej strony nie mogłam się doczekać kiedy przyjdzie do mnie i zacznę ją czytać. Miłość jest piękna a zarazem znajdzie nas w najbardzej nie oczekiwanym momencie w życiu i w miejscu co najmniej się tego spodziewamy. Autor świetnie wszystko zobrazował opisuje historię, które mogą się przydarzyć każdemu z czytelników. Poruszająca książka, która doprowadzi Cie do łez. Jestem zachwycona, że na nią trafiłam. Brak mi słów. 😍
Poprzedni
Następny

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też