O NAS

Firma została założona w 2021 roku i znana jest z publikacji wydawniczych takich dzieł jak ”Nadejdzie ten czas” oraz ”Gdy mnie odnajdziesz” autorstwa Damiana Zwardonia. Niespełna półtora roku później rozszerzyliśmy zakres edukacyjny o akademię rozwojową, stworzoną dla ludzi chcących rozwijać życie osobiste i biznesowe. Od szerokiego programu wiedzy i doświadczenia, staramy się zapoczątkowywać nowy rodzaj stylu życia skoncentrowany na szczęściu i harmonii. 

ZAŁOŻYCIEL

Damian Zwardoń, dwudziestodziewięcioletni dyrektor kreatywny i dyrektor generalny jest sercem FEGUERY. Jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą cyfrowym, który zapoczątkował całą wizję. Karierę rozpoczął w 2014 roku produkując i reżyserując projekty filmowe. Jego książki pt. ”Nadejdzie ten czas” oraz ”Gdy mnie odnajdziesz” sprzedały się w tysiącach egzemplarzy na całym świecie. Pracuje również jako model i influencer. 

FEGUERA TEAM

Z małego, ambitnego pomysłu stworzyliśmy to, czym jesteśmy dzisiaj: grupą zainspirowanych i utalentowanych ludzi wytaczających nowe kierunki. Naprawdę pasjonujemy się tym, co robimy i wierzymy w moc kreatywnych pomysłów. Nasz główny cel? Byś spójnym zespołem, w którym wzajemnie wsparcie, równouprawnienie i wolność wypowiedzi są podstawowymi wartościami. Pragniemy inspirować i być inspirowani. Nasze główne motto? 

''Jak nie kiedyś, to teraz.''