NADEJDZIE TEN CZAS E-BOOK

79,00 zł

‘’Nadejdzie ten czas’’ to e-book, który napisałem po dokładnej analizie własnej, miłosnej relacji. Ta publikacja jest nie tylko moją historią, ale również szczegółowym kompendium, w którym możesz odkryć siebie. Głęboko wierzę, że ten e-book pomoże Ci zrozumieć czym różni się relacja od związku i związek od miłości. Odkryje przed tobą obecny stan rzeczy i to, co w sobie nosisz.  Rozwieje twoje smutki i zaprowadzi Cię do upragnionej miłości.

O książce

Żyjemy w świecie, w którym zakochiwanie się przychodzi nam tak łatwo jak kupienie koszulki w galerii handlowej. Czy w dobie dzisiejszych czasów naprawdę rozumiemy czym jest miłość? W tym e-booku poruszam temat własnej nieszczęśliwej miłości, sposobów na naprawę zranionych uczuć i pękniętego serca. Wplatam w to swoje podejście do tematu, przedstawiam własną drogę i przemianę, jakiej doświadczyłem.

Jestem przekonany, że ten e-book zwróci Waszą uwagę na troski, które w sobie nosicie. Odkryjecie i zrozumiecie swoje problemy. Przepracujecie to, co leży Wam na sercu. Dostrzeżecie, że miłość wymaga naszej nieustannej pracy.

Niech ten e-book będzie dla Was wsparciem i otuchą. Uwierzcie, że cierpliwość, nadzieja oraz niezachwiana wiara prowadzą nas do pełni miłości i odnalezienia drugiej połówki.

 
Produkt elektroniczny.